Buna benzer uyarıları daha öncede zaman zaman yapmıştım.


Kanunen çalıntı bir malı satanda suçludur alanda,bu güzel mantıkla hareket edersek.Forum Kurallarında beyan edilmiş her türlü yasak Özel Mesaj Sistemindede geçerlidir forumun her alanındada.

Test amacı ile verilen bazı paylaşımlarda yerli platformlara ait yayınların tespiti nedeni ile bir süredir takibimizde olan bazı üyelerin (üye demeye dilim varmıyor ama neyse) hesap no'ları,telefonları,görüşme msn adresleri vb. şeyler kayıtlarımıza girmiştir.Bu kayıtlar ilgili kuruluşlara ÖZEL MESAJ kapsamına girmemesi nedeni ile yollanacaktır.

Bu bağlamda bu tip paylaşımları alıpta ses çıkartmayan,bilgi vermeyen eski yada yeni,mesaj sayısı 5 yada 15.000 olan tüm üyeler fark etmeksizin bundan böyle aynı kefeye konulacak ve yaptırıma maruz kalacaklardır.

Kimse boşuna PM lerini silme vb. şeylerde bulunmasın,çünki tüm bu kayıtlar geçici kontrol olana kadar kayıt altında tutulmaktadırlar.

Daha öncede yazdığım gibi Özel Mesajlar herhangi bir şikayet olmadıktan sonra kontrol edilmemektedir,edilmeyecektir.Sadece şikayet harici özel algılama yazılımımız sayesinde bu kapsama girebilecek mesajlar kontrol edilmektedir.

Bu paylaşımların ticari olarak verilmesi dahil art niyet ve kurallar kapsamında olmayanlarda aynı yaptırıma maruz kalacaklardır.

Bu genel anlamda uyarımdır.

Saygılarımla

Uydulife.tv Yönetimi